o-firmie

O firmie ELECTRA

Założona w 1945 roku, Electra jest jednym ze światowych liderów w wysokiej klasy i zaawansowanych systemach klimatyzacji.

________

Lata doświadczeń doprowadziły do ​​opracowania unikatowych technologii dla zastosowań domowych i komercyjnych.

Marka Electra w Europie znana jest na od ponad 70 lat a na rynku Polskim od ponad 25 lat. W swojej ofercie posiada wysokiej jakości urządzenia klimatyzacyjne (klimatyzatory ścienne, klimatyzatory ścienno-podstropowe, konsole, kasetonowe oraz kanałowe), wytworzone w międzynarodowych standardach, funkcjonalne i przyjazne użytkownikowi oraz środowisku.

Wielokrotnie klienci i profesjonaliści wybrali Electrę jako markę numer jeden na swoim rynku.

Dzięki współpracy z marką Electra mają Państwo pewność, że na każdym etapie otrzymają kompleksową pomoc i wsparcie. Chętnie doradzamy naszym klientom w wyborze produktów dostosowanych do ich potrzeb i zgodnych z oczekiwaniami. W ofercie posiadamy klimatyzatory, zarówno do mieszkań, jak i lokali usługowych czy biur. Zajmujemy się projektowaniem systemów klimatyzacji w pomieszczeniach, serwisem i regulacją urządzeń, a także pomiarem skuteczności ich działania.

Jeśli takie jest Państwa życzenie, zajmujemy się montażem instalacji klimatyzacyjnych. Nasze urządzenia posiadają również stosowne gwarancje, a po ich wygaśnięciu oferujemy opiekę pogwarancyjną. Kupując produkt, mają więc Państwo zapewniony szereg profesjonalnych usług, od momentu projektowania aż po kontrolę nad prawidłowym działaniem urządzeń. Dzięki temu możecie od razu, w pełni cieszyć się wygodą korzystania z nowoczesnej klimatyzacji.

Współpracujemy z klientami indywidualnymi, ale też z architektami, deweloperami i instalatorami. Zapraszamy do kontaktu!

Historia firmy:

1945
Założenie Electry

|

1961
Przeniesienie do większego zakładu

|

1965
Produkcja pierwszego Okna AC

|

1970
Produkcja pierwszego AC z pilotem

|

1973
Przeprowadzka do obecnej fabryki (20 000 Square Meter)

|

1980
Produkcja pierwszego AC Ducted

|

1997
Rozwój technologii Inwerter i Controller

|

2015
Świętujemy 70 lat doskonałości

electra-logo-b

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać